Školení

Získejte náskok před konkurencí – investujte do systematického vzdělávání svých zaměstnanců. Využíváme osvědčené postupy, které zvyšují jejich úspěšnost, produktivitu, loajalitu a kvalitu odvedené práce. Investice do školení Coachpage se vám tak rychle vrátí.

Profesionální školení inspirovaná účastníky

Školení vychází z potřeb cílové skupiny účastníků. Naše propracované kurzy zvyšují kvalifikaci zaměstnanců a pomáhají firmám uspět v silně konkurenčním prostředí. Na jejich tvorbě se podílí zkušení lektoři, specialisté na design a další odborníci.

Věříme v individuální přístup a práci v malých skupinkách. Každý kurz vedou dva lektoři – minimálně jeden z nich je vystudovaný psycholog se specializací na koučování. Použití nejvhodnějších aktivit pro každého účastníka je tak samozřejmostí.

Využíváme trendy v moderním vzdělávání a teoretické znalosti názorně převádíme do praxe. Jsme vždy o krok před ostatními.

Vyberte si školení, které vás zajímá

Jak probíhá příprava a realizace školení

  1. Na začátku spolupráce vyslechneme vaše přání a představy. Jakmile budeme vědět, co od školení očekáváte, pustíme se do jeho přípravy. Zároveň zmapujeme potřeby cílové skupiny a domluvíme se s vámi na rozsahu i průběhu školení.
  2. V dalším kroku navrhneme obsah a strukturu kurzu. Po odsouhlasení vytvoříme materiály pro účastníky. Potenciálním účastníkům navíc zašleme formulář, do kterého mohou napsat, co od kurzu očekávají. Podle jejich podnětů školení případně upravíme a vylepšíme.
  3. Připravená školení budou probíhat v domluvených termínech. Vašim zaměstnancům předáme cenné znalosti a zkušenosti v motivující atmosféře, která intenzivně podporuje osvojení nových poznatků.
  4. Průběh i výsledky školení zhodnotíme v evaluační zprávě. Zároveň vám doporučíme, jak dále rozvíjet znalosti a zkušenosti zaměstnanců s důrazem na přínos pro firmu.

Hlavní důvody pro naše školení

Máte zájem o školení?

Zaujaly vás informace na této stránce? Udělejte další krok a zvyšte kvalifikaci svých zaměstnanců. Prohlédněte si aktuálně vypsaná školení nebo nás rovnou kontaktujte.