Marketingový výzkum

Poznejte své zákazníky, konkurenci a tržní prostředí. Nechte si od nás zpracovat kompletní marketingový výzkum, který vám usnadní rozhodování, plánování reklamních kampaní a řízení firmy. Ověřte si správnost svých rozhodnutí a objevte nové příležitosti v reklamě i prodeji.

Přinášíme vám odpovědi na důležité otázky

Marketingový výzkum vám pomůže zvýšit prodeje, získat důležité informace, zvolit správnou strategii, změnit stereotypy a objevit nové možnosti. Zaměřujeme se na jednorázové i dlouhodobé výzkumy. Pracujeme s daty, které vám pomohou najít cestu k úspěchu.

Marketingové šetření přizpůsobíme na míru každému klientovi – od zadání a zpracování projektu přes sběr informací v terénu až po statistické zpracování dat, psychologickou interpretaci výsledků, doporučení a závěry.

Co pro vás můžeme zajistit?

Marketingový výzkum krok za krokem

  1. Na osobní schůzce zjistíme, co od marketingového výzkumu očekáváte a jaké informace potřebujete získat. Domluvíme se také na jeho cílech i rozsahu.
  2. Připravíme detailní postup, zpracujeme podklady, zvolíme nejvhodnější metodu šetření a vybereme reprezentativní vzorek uživatelů.
  3. Provedeme pilotní (testovací) výzkum, a odhalíme tak nejasnosti ze strany respondentů, které by mohly negativně ovlivnit výsledky šetření.
  4. Dotazováním, pozorováním a zkoumáním zajistíme sběr dat, která vhodným způsobem zpracujeme i vyhodnotíme. Získaná data zformátujeme do přehledných tabulek a grafů.
  5. Zpracujeme výslednou zprávu, která bude obsahovat veškerá data, závěry i doporučení.

Důvody, proč si vybrat nás

Máte zájem o marketingový výzkum?

Zaujaly vás informace na této stránce? Získejte důležité informace o zákaznících, konkurenci a tržním prostředí díky marketingovému výzkumu na míru. Pošlete nám nezávaznou poptávku třeba ještě dnes.

Aktuální výzkumy