O nás: kdo jsme a co nabízíme

Pro úspěšné společnosti je důležité sledovat situaci na trhu, neztrácet přehled o konkurenci a nabízet zákazníkům přidanou hodnotu. K tomu slouží propracované marketingové výzkumy a odborná školení. Nové strategie lze navíc podpořit dalšími výzkumy nebo koučováním pro týmy i jednotlivce.

Proč si vybrat Coachpage?

V Coachpage se zaměřujeme na marketingové výzkumy, koučování a odborná školení. Naším cílem je pomáhat klientům v cestě za úspěchem. Získáte tak nové konkurenční výhody, větší podíl na trhu nebo třeba více zákazníků. Navrhujeme individuální řešení na míru, která našim klientům přináší skutečné výsledky.

Při práci navíc postupujeme metodicky a umíme dobře naslouchat i pokládat trefné otázky. Nejen proto využívá většina klientů našich služeb dlouhodobě. Podívejte se na vybrané reference a projekty právě teď.

Kontaktní osoba

Jana Klementová, zakladatelka Coachpage.cz

Praha – východ
IČ: 76634779

Najděte mě na LinkedIn

Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 15. března 2010 Městský úřad Říčany.

Vzdělání

Jak pokračovat dál?

Zaujaly vás nabízené marketingové výzkumy, koučování a školení? Pošlete nám nezávaznou poptávku přes kontaktní formulář nebo na e-mail coachpage@email.cz. Do 24 hodin vám odpovíme a poskytneme podrobnější informace. Těšíme se na případnou spolupráci.